Dlaczego Anette

Nasza kadra

Nasza kadra stale wzbogaca swoją fachową wiedzę oraz umiejętności, uczestnicząc w pokazach i szkoleniach firm na których pracujemy. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w zakresie: fryzura, makijaż, styl, kolor oraz osiągnięcia techniczne w zabiegach kosmetycznych.

Poznaj naszych Specjalistów:

O nas

W Salonie ANETTE oferujemy gamę zabiegów fryzjerskich, kosmetycznych, kosmetologicznych, szeroko zaawansowaną podologię, najskuteczniejszy na świecie Laser diodowy Vectus, a dla lubiących piękną karnację przez cały rok, oferujemy opalanie w nowoczesnej TUBIE MegaSun. Salon ANETTE powstał w 2003 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientek i klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, nowoczesne urządzenia, profesjonalny personel, kosmetyki renomowanych firm, komfort i ……przystępna cena.

W Salonie „Anette” mogą Państwo zrealizować wszystkie standardowe pomysły, ale również te najbardziej szalone i ekstrawaganckie, za wyjątkiem tych, w których będzie Państwu niekorzystnie. U nas fryzjer nie jest rzemieślnikiem, ale doradcą, twórcą i inspiratorem Państwa nowego wizerunku. Oferta dotyczy kobiet, mężczyzn i dzieci.

Nasz Salon to nie tylko piękne wnętrza i ozdobne opakowania, to pasja i zaangażowanie, to dbanie o komfort i bezpieczeństwo naszych gości. Swoją wiedzą i doświadczeniem chcemy zyskać i nie zawieść zaufania, którym nas obdarzono. To właśnie jest dla nas najważniejsze... żeby mieli Państwo pewność, że są w dobrych rękach.

Profesjonalizm i zaangażowanie

ANETTE to przestrzeń, którą przez lata tworzyłam z pasją i dużym poświęceniem - jestem właścicielką a zarazem menadżerką salonu ANETTE. Zaangażowanie pozwoliło mi stworzyć miejsce, które od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje na mapie lubelskich gabinetów kosmetycznych.

„Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” - to myśl, która towarzyszy mi każdego dnia. Każdym działaniem, każdą nawet najdrobniejszą decyzją chcę iść ku lepszemu.

Już od samego progu naszego salonu, staramy się jak najbardziej umilić Państwu spędzony u nas czas. Na recepcji przywitają Państwa zawsze uśmiechnięte Jagoda i Kasia, które oprócz zaproszenia do gabinetu lub na fotel fryzjerski, zaproponują aromatyczną kawę lub gorącą herbatę. W gabinecie zabiegowym będą na Państwa czekały: Anita, Ewelina, Justyna i Ola, zaś na przestrzeni fryzjerskiej: Aneta, Edyta, Gosia, Ewelina i Jana.

To dzięki umiejętnościom i doświadczeniu możemy znaleźć najlepsze, dostępne nam rozwiązanie danego problemu aby osiągnąć zamierzony cel. Każdy zadowolony klient to dla nas najlepsza nagroda, a każdy nierozwiązany problem to motywacja do dalszych poszukiwań.

  • Zobacz więcej

    Sprawdzam, czytam, organizuję szkolenia w salonie, uczestniczę w targach branżowych, wszystko po to, aby wprowadzać do naszej oferty tylko i wyłącznie skuteczne i sprawdzone zabiegi i produkty. Gabinet kosmetyczno- fryzjerski to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie… dlatego chciałybym podziękować wszystkim klientom, dostawcom, szkoleniowcom i oczywiście naszym cudownym współpracownikom: tym obecnym i tym, którzy byli z nami w przeciągu tych lat. Dziękuję!
    Rok 2020 postawił przed nami kolejne wyzwanie PANDEMIA. Długoletnia praca w gabinecie pozwoliła nam szybko dostosować się do nowej rzeczywistości i wdrożyć dodatkowe środki ostrożności. Wszystko po to, aby w tych dziwnych czasach mogli się Państwo znowu poczuć bezpiecznie.
    Aneta Toboła

Bezpłatna konsultacja

Masz problem kosmetyczny lub fryzjerski, nie wiesz co zastosować lub nie możesz się zdecydować jaka fryzura i kolorystyka do Ciebie pasuje? Zastanawiasz się co zrobić, żeby wreszcie pozbyć się uciążliwych problemów estetycznych, z którymi zmagasz się bezskutecznie już od wielu lat?

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna lub fryzjerska to rozwiązanie dla Ciebie!

Laser VECTUS

Laser VECTUSTM najnowocześniejsza metoda depilacji na świecie.

Gabinet, w którym właśnie się znajdujesz, należy do elitarnej grupy kilkuset miejsc na świecie, w których wykonywane są zabiegi trwałego usuwania owłosienia przy wykorzystaniu najnowocześniejszego lasera diodowego VECTUSTM.

VECTUSTM GWARANTUJE:

· Skuteczne zabiegi bez względu na karnację i kolor włosa

· Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej, pozwala wykonać zabieg depilacji dużych obszarów w zaledwie kilka minut

· Bezpieczeństwo i komfort

· 100% satysfakcji kienta

VECTUSTM GWARANCJA JAKOŚCI, BEZPIECZEŃSTWA, SATYSFAKCJI !!!

Najlepsze ceny

Salon ANETTE w swojej ofercie od roku ma najnowocześniejszy laser medyczny Vectus na świecie. Oprócz tego, że możecie Państwo skorzystać z tak innowacyjnej metody, to jeszcze do tego dokładamy bardzo atrakcyjne ceny pakietów, które po przeliczeniu na ilość zabiegów wykonanych na partii ciała wychodzą bardzo korzystnie.

Co jeszcze??? Pakiety STANDARD MAX i PLATINIUM MAX możemy rozłożyć na raty.

Pakiet STANDARD MAX obejmuje 5 zabiegów na 10 partii ciała. Ważność pakiety 1 rok. Taka ilość zabiegów wystarczy do pozbycia się owłosienia na długi czas.

Pakiet PLATINIUM obejmuje 10 zabiegów na 10 partii ciała, i jest to pakiet po który na stałe pozbędziesz się niechcianego owłosienia. Ważność pakietu 2 lata. W tym czasie my opiekujemy się żeby wszystko było na czas, rezerwujemy kolejne wizyty, przypominamy o wizytach. Klient jest zabezpieczony na cały okres trwania depilacji gwarancją ceny.

Miłe i przyjazne wnętrze

W Salonie przykładamy dużą uwagę do wystroju wnętrza. Ciągle coś zmieniamy, udoskonalamy z myślą o komforcie dla naszych klientów. Chcemy, aby osoby korzystające z naszych usług czuły się zadbane i odprężone.

Dbając o świeże kwiaty, wystrój wnętrza, podążając za najnowszymi trendami, pragniemy stworzyć miłą atmosferę, do której każdy klient, klientka, pacjent i pacjentka wróci z przyjemnością.

Zapraszamy !

Nasza lokalizacja i godziny otwarcia

ANETTE znajduje się w centrum Lublina przy ul. Wileńskiej 21. Łatwo do nas dojechać autobusem lub samochodem. W pobliżu salonu znajduje się E.Leclerc, gdzie można zaparkować samochód. Miejsca parkingowe są też przy samym salonie.

Zapraszamy w godzinach 800-2000 w dni robocze, a w soboty 800–1500. Jesteśmy w stanie zmienić nasze godziny pracy dostosowując się do potrzeb klientów.

Zachęcamy do umawiania się z wizyty na kolejną wizytę, mają Państwo wtedy pewność, że wizyta odbędzie się w dogodnym dla Was terminie.

PFR 2.0 – Informacja

Obowiązki informacyjne beneficjenta

§ 14 lit i) Regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm” zobowiązuje beneficjenta do „umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz utrzymywania tej informacji przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych);”

Duży nacisk kładziemy na czystość i higienę, przy zabiegach stosujemy jednorazową celulozę, rękawiczki oraz preparaty do dezynfekcji.

Salon fryzjersko-kosmetyczny

ul. Wileńska 21
(przy targowisku LSM)
20-603 Lublin

poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 15:00

+48 81 525 11 81

kontakt@salonanette.pl

Copyright © Salon AnetteProjekt i wykonanie   WGB-Group

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.