Zabiegi fryzjerskie

Koloryzacja

Koloryzacja pozwala na zmianę naturalnego koloru włosów. Może to być jego lekkie odświeżenie bądź całkowita metamorfoza.

W czasie zabiegu cała długość włosów zostaje równomiernie pokryta wybranym kolorem.

Wśród zalet koloryzacji warto wymienić trwałość koloru i stuprocentowe pokrycie siwych włosów, a także możliwość wyboru spośród szerokiej gamy barw.

Aby częste farbowanie Twoich włosów nie doprowadziło do ich przesuszenia i zniszczenia, zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących.

Czas trwania: 120 min
Cena: 140-250 zł

Koloryzacja bezamoniakowa

Koloryzacja bezamoniakowa jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczek delikatnych, cienkich i słabych włosów.

Amoniak podrażnia delikatną skórę głowy i uszkadza strukturę włosa, dlatego farby bezamoniakowe są niezwykle bezpieczną alternatywą. Działają o wiele bardziej delikatnie, a jakość koloryzacji z ich użyciem w niczym nie ustępuje tym wykonywanym tradycyjnymi farbami.

Farby bezamoniakowe zapewniają piękny i naturalnie wyglądający kolor. Struktura włosów nie ulega zniszczeniu, a odcień pozostaje trwały i lśniący.

Koloryzacja bezamoniakowa jest także bezpiecznym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży.

Czas trwania: 120 min
Cena: 140-250 zł

Koloryzacja z wolnej ręki

Koloryzacja z wolnej ręki pozwala uzyskać efekt włosów delikatnie muśniętych słońcem. Polega na nieregularnym rozprzestrzenianiu farby na włosach, co powoduje, że przejścia kolorystyczne są bardzo naturalne.

Ten rodzaj koloryzacji umożliwia osiągnięcie wielowymiarowego efektu.

Dużą zaletą koloryzacji z wolnej ręki jest to, że kolor nie musi być odświeżany tak często, jak w przypadku zwykłych koloryzacji. Refleksy mogą jedynie utracić po pewnym czasie blask. Jest to sygnał, że należy odświeżyć fryzurę.

Czas trwania: 150-180 min
Cena: 190-350 zł

Ombre

Ombre polega na rozjaśnieniu końców o kilka tonów przy pozostawieniu ciemniejszych włosów przy skórze głowy. Sprawdza się szczególnie u posiadaczek grubych i mocnych pasm.

Jest to bardzo wygodny sposób koloryzacji, gdyż odrost nie jest tak widoczny, jak w przypadku farbowania włosów na całej długości. Granica między kolorami w ombre jest widoczna, ale subtelna.

Czas trwania: 180 min
Cena: 190-350 zł

Sombre

Sombre stanowi delikatniejszą i bardziej naturalną wersję ombre. Końce włosów są rozjaśnione maksymalnie o dwa tony, co tworzy efekt naturalnych refleksów.

Ten rodzaj koloryzacji opiera się na umieszczeniu jaśniejszego koloru na pojedynczych kosmykach, bliżej nasady włosów. Włosy wyglądają na lekko muśnięte słońcem. Ze względu na mało widoczny odrost sombre polecane jest kobietom, które nie mają czasu na częste wizyty u fryzjera.

Czas trwania: 180 min
Cena: 190-350 zł

Balejaż

Balejaż jest metodą koloryzacji, polegającą na farbowaniu niektórych partii włosów w celu rozświetlenia fryzury i uzyskania głębi koloru.

Jego efektem jest wrażenie naturalnie rozjaśnionych końcówek i optycznie gęstszej fryzury. Balejaż polecany jest więc szczególnie przy cienkich włosach, ale rewelacyjnie sprawdzi u każdej kobiety

Czas trwania: 180 min
Cena: 170-300 zł

Dekoloryzacja

Dekoloryzacja polega na usunięciu pigmentów wprowadzonych do wnętrza włosa w czasie koloryzacji. Pozwala na odwrócenie skutków nieudanego bądź nieprzemyślanego farbowania włosów.

Ściągnięcie ciemnego koloru może jednak potrwać dłużej niż jedną wizytę. Dekoloryzacja przebiega bowiem etapowo i nie od razu eliminuje wszystkie pigmenty. Dopełnieniem zabiegu jest powtórna koloryzacja w celu ujednolicenia odcienia włosów.

Włosy po dekoloryzacji mogą się stać przesuszone i osłabione. Chętnie zajmiemy się odbudową ich kondycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących.

Czas trwania: 180 min
Cena: 200-450 zł

Salon fryzjersko-kosmetyczny

ul. Wileńska 21
(przy targowisku LSM)
20-603 Lublin

poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 15:00

+48 81 525 11 81

kontakt@salonanette.pl

Copyright © Salon AnetteProjekt i wykonanie   WGB-Group

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.