Zabiegi fryzjerskie

Zabieg REGENERUJĄCY – BT.Q.X

Jest to wyjątkowa kuracja z efektem botoksu dla włosów. Specjalna formuła o wysokiej zawartości składników aktywnych odżywia i regeneruje włosy, a także zwiększa ich elastyczność, ułatwia rozczesywanie i nadaje zdrowy wygląd.

Po zakończonym zabiegu włosy poddawane są stylizacji.

Organiczny aloes i prowitamina B5 nawilżają włosy i przynoszą ukojenie skórze głowy. Wyciąg z drzewa oliwnego chroni włosy przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych oraz dodaje im witalności. Zabieg pomaga odbudować nawet bardzo zniszczone i suche włosy.

Czas trwania: 60 min
Cena: 60-100 zł

Zabieg KERATYNOWY – ARTEGO DREAM

Jest to profesjonalny zabieg odbudowujący włosy. Jego skuteczność opiera się na działaniu keratyny i protein jedwabiu, dzięki którym włosy stają się niesamowicie gładkie i lśniące. Zastosowane w zabiegu kosmetyki dzięki świetnie zbilansowanym składom sprawiają, że pasma szybko odzyskują utraconą kondycję.

Zabieg rozpoczyna się od umycia włosów szamponem oczyszczającym. Pozwala to na otwarcie łusek włosa i przygotowanie ich do procesu odbudowy. Kolejnym krokiem jest nałożenie fluidu, który odbudowuje włosy od środka. Następnie włosy są pozostawiane przy źródle ciepła. Pozwala to na lepsze przemieszczenie się składników odbudowujących.

Fluid zostaje później spłukany, a na włosy nakładana jest maska, która ma za zadanie chronić i wzmacniać włókna włosów. Po jej spłukaniu włosy poddawane są stylizacji.

Efektem zabiegu jest dogłębna i powierzchniowa regeneracja włókien włosa, a także ich wygładzenie i odżywienie.

Czas trwania: 75 min
Cena: 80-120 zł

Zabieg PIELĘGNICĄ – MONTIBELLO

Jest to intensywna kuracja do włosów farbowanych, ochraniająca kolor. Odbudowuje i wzmacnia włosy, osłabione przez częste zabiegi fryzjerskie. Poprawia ich sprężystość oraz eliminuje elektrostatyczność, a także odświeża i przedłuża efekt koloryzacji.

Wtłaczanie ampułki za pomocą pielęgnicy głęboko odżywia włosy, a także nadaje im elastyczność i jedwabistość. Pielęgnuje włókna włosowe, chroniąc je przed promieniowaniem UV i działaniem wysokiej temperatury. Po zakończonym zabiegu włosy poddawane są stylizacji.

Ultradźwiękowa pielęgnica do włosów z podczerwienią produkuje nowe połączenia aminokwasów we włosach i zamyka ich łuski. W efekcie woda i białko są w stanie przeniknąć do kory włosa, co powoduje jej nawilżenie. Zabieg zapewnia również regenerację zniszczonych tkanek włosów i stymulację cyrkulacji krwi w skórze głowy.

Czas trwania: + 30 min (do koloryzacji)
Cena: 50-70 zł

Salon fryzjersko-kosmetyczny

ul. Wileńska 21
(przy targowisku LSM)
20-603 Lublin

poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 15:00

+48 81 525 11 81

kontakt@salonanette.pl

Copyright © Salon AnetteProjekt i wykonanie   WGB-Group

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.