Zabiegi fryzjerskie

Strzyżenie

Strzyżenie damskie, męskie, dziecięce

Strzyżenie jest podstawowym zabiegiem fryzjerskim, który umożliwia stworzenie atrakcyjnej fryzury.

Przed jego rozpoczęciem włosy i skóra głowy muszą zostać dwukrotnie umyte i spłukane letnią wodą. Zabieg ten wzmacnia cebulki włosa, a także zmniejsza podatność włosów na przetłuszczanie się.

Strzyżenie może stanowić lekkie odświeżenie fryzury albo całkowitą zmianę wizerunku.

W salonie Anette wykonujemy strzyżenie damskie, męskie oraz dziecięce.

Dla najmłodszych klientów oferujemy fotelik dziecięcy, z którego grono naszych dzieciaków chętnie korzysta.

Czas trwania: 30-60 min
Cena: 40-80 zł

Fotelik dla najmłodszych

Nie tylko kobiety i mężczyźni korzystają z usług oferowanych w naszym salonie. Bardzo często klientami są także dzieci – zarówno te mniejsze, jak i nieco starsze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najmłodszych, mamy na wyposażeniu specjalny fotelik fryzjerski dla dzieci, który spełnia trzy ważne funkcje:

  • po pierwsze – bezpieczeństwo małego klienta;
  • po drugie – wygoda i komfort zarówno dla dziecka, jak i dla fryzjera;
  • po trzecie – ciekawy dla najmłodszych design.


Cięcie włosów dziecka, które siedzi w foteliku, jest o wiele bardziej komfortowe niż w zwykłym fotelu przeznaczonym dla klientów dorosłych.

Modelowanie

Modelowanie polega na ułożeniu włosów w określony sposób za pomocą szczotki, dyfuzora, lokówki, prostownicy lub wałków.

Przed jego rozpoczęciem włosy i skóra głowy muszą zostać dwukrotnie umyte i spłukane letnią wodą.

Zabieg ten wzmacnia cebulki włosa, a także zmniejsza podatność włosów na przetłuszczanie się. Modelowanie włosów pozwala poczuć się pięknie nie tylko od święta, ale również na co dzień.

Czas trwania: 30-60 min
Cena: 50-70 zł

Fryzury okolicznościowe

Fryzury okolicznościowe polegają na odpowiednim dobraniu fryzury do typu urody i okoliczności, w jakich ma się zaprezentować klientka.

Każda kobieta chce wyglądać olśniewająco bez względu na sytuację, a idealnie dobrana fryzura jest nieodzownym elementem, który pomoże nam uzyskać odpowiedni efekt.

Szukasz fryzury okolicznościowej 2022 na imprezkę ze znajomymi lub jako gość, świadkowa, matka czy panna młoda? Masz włosy do ramion, długie czy krótkie? Interesują Cię modne upięcia ślubne czy może proste fryzury rozpuszczone? Zastanów się co Ci się podoba, znajdź zdjęcie lub kilka, przyjdź, a my już zrobimy wszystko, żeby fryzura się podobała i była jak najbardziej dopasowana do twojego typu urody i typu uroczystości.

A poniżej kilka naszych propozycji.

Trwała ondulacja

Trwała ondulacja zmienia strukturę włosów, nadając im zupełnie nowy kształt. Cząsteczki protein we włosach są połączone między sobą wiązaniami dwusiarczkowymi. Wiązania te odpowiadają za brak podatności włosa na kręcenie, a istotą zabiegu jest ich przerwanie. Trwałą ondulację wykonuje się na włosach umytych specjalnym szamponem. Pasma nakręcane są na specjalne wałki i spryskiwane płynem do trwałej ondulacji. Po odczekaniu kilkudziesięciu minut kosmetyki zostają spłukane, a włosy pokrywane są preparatem utrwalającym, który ma zregenerować i nawilży
ich włókna. Burzą pięknych loków możesz się cieszyć nawet przez kilka miesięcy.

Czas trwania: 120 min
Cena: 130-220 zł

Styling

Styling jest zabiegiem, który podnosi włosy, odbija je od nasady i podkręca na całej długości. Sprawia także wrażenie optycznego zagęszczenia fryzury, dlatego idealnie sprawdzi się u kobiet, których włosy są cienkie. Pasma włosów nawijane są na grube wałki i spryskiwane płynem do stylingu. Po odczekaniu kilkudziesięciu minut kosmetyki zostają spłukane, a włosy pokrywane są preparatem utrwalającym i odżywką, co powoduje lepsze wchłanianie związków do wnętrza włosa. Im krótsze włosy, tym lepszy efekt stylingu, dlatego zaleca się, aby pasma były wystopniowane i nie dłuższe niż do ramion. Po zabiegu należy wstrzymać się z farbowaniem włosów przez co najmniej tydzień. Efekt stylingu utrzymuje się od sześciu do ośmiu tygodni.

Czas trwania: 90 min
Cena: 150-180 zł

Keratynowe prostowanie

Keratynowe prostowanie sprawia, że włosy stają się lśniące, gładkie i sprężyste. Podstawowym budulcem włosa, który odpowiada za jego dobrą kondycję i uzupełnia ubytki, jest właśnie keratyna. Zabieg polega na wtłaczaniu jej do włosów i wprasowywania w nie za pomocą prostownicy o wysokiej temperaturze. Wygładza puszące się pasma, regeneruje włosy i nadaje im zdrowy wygląd. Efekt keratynowego prostowania utrzymuje się nawet do kilku miesięcy.

Czas trwania: 180-240 min
Cena: od 100 zł

Salon fryzjersko-kosmetyczny

ul. Wileńska 21
(przy targowisku LSM)
20-603 Lublin

poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 15:00

+48 81 525 11 81

kontakt@salonanette.pl

Copyright © Salon AnetteProjekt i wykonanie   WGB-Group

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.