Zabiegi kosmetyczne

Pielęgnacja stóp

Pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny stanowi podstawową formę pielęgnacji stóp. Pozwala na chwilę relaksu i wytchnienie od codzienności. Rozpoczyna się od kąpieli stóp, która odpowiada za ich nawilżenie i zmiękczenie naskórka. Następnie skóra stóp poddawana jest dokładnemu oczyszczeniu i wygładzeniu za pomocą frezarki do pięt. Kolejnym etapem jest skrócenie i opiłowanie paznokci, a także odsunięcie i wycięcie skórek. Pedicure kończy nałożenie odżywki regenerującej lub pomalowanie paznokci lakierem.

Czas trwania: 60-90 min
Cena: 100-110 zł

Pedicure winylowy

Pedicure winylowy gwarantuje trwałość i połysk paznokci za sprawą znajdujących się w lakierze polimerów winylu. Chronią one płytkę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Rozpoczyna się od kąpieli stóp, która odpowiada za ich nawilżenie i zmiękczenie naskórka. Następnie skóra stóp poddawana jest dokładnemu oczyszczeniu i wygładzeniu za pomocą frezarki do pięt. Kolejnym etapem jest skrócenie i opiłowanie paznokci, a następnie usunięcie skórek, oczyszczenie płytki i nałożenie dwóch warstw lakieru winylowego. Na zakończenie paznokcie pokrywane są top coatem, czyli lakierem nawierzchniowym. Jego ogromną zaletą jest utrwalanie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i ze światłem słonecznym. Oznacza to, że wraz z upływem czasu staje się coraz bardziej odporny na uszkodzenia.

Czas trwania: 90 min
Cena: 120 zł

Pedicure japoński

Pedicure japoński wykonuje się w celu zregenerowania i wzmocnienia kruchych, łamliwych i rozdwajających się paznokci. Bazuje on na naturalnych składnikach, wśród których znajdują się: pyłek pszczeli, kreatyna, witamina A i E oraz krzemionka z Morza Japońskiego. Rozpoczyna się od kąpieli stóp, która odpowiada za ich nawilżenie i zmiękczenie naskórka. Następnie skóra stóp poddawana jest dokładnemu oczyszczeniu i wygładzeniu za pomocą frezarki do pięt. Kolejnym krokiem jest wcieranie w specjalnie przygotowaną i oczyszczoną płytkę paznokciową witaminowo-mineralnej pasty, a następnie naniesienie na nią warstwy pudru, której zadaniem jest zatrzymanie substancji aktywnych wewnątrz płytki. Pedicure japoński sprawia, że paznokcie są odżywione, nawilżone i pełne blasku.

Czas trwania: 90 min
Cena: 120 zł

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą się cieszyć pięknymi paznokciami, a jednocześnie cierpią na brak wolnego czasu. Paznokcie hybrydowe wyglądają elegancko i naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a ich trwałość zapewnia utwardzenie każdej warstwy lakieru pod lampą UV.

Etapy stylizacji:

  • Rozpoczynamy od kąpieli stóp, która odpowiada za ich nawilżenie i zmiękczenie naskórka. Następnie dokładnemu oczyszczamy skórę stóp i wygładzamyją za pomocą frezarki do pięt.
  • Skracamy i opiłowujemy paznokcie, a następnie odsuwamy i wycinamy skórki.
  • Dokonujemy delikatnego zmatowienia płytki paznokciowej, po czym dokładnie ją odtłuszczamy.
  • Nakładamy cienką warstwę bazy i utwardzamy ją pod lampą UV.
  • Malujemy paznokcie lakierem hybrydowym. Najczęściej są to dwie warstwy. Każdą z nich również utwardzamy pod lampą UV.
  • Pokrywamy paznokcie lakierem nawierzchniowym i utwardzamy go pod lampą UV.

Czas trwania: 120 min
Cena: 130 zł

Pedicure SPA

Pedicure SPA to zabieg pielęgnacyjny, którego celem jest odżywienie, nawilżenie i wygładzenie skóry stóp, a także złagodzenie mikrouszkodzeń powstałych na skutek przesuszenia naskórka.

Rozpoczyna się od masażu peelingującego, usuwającego zrogowaciały naskórek. Następnie na stopy nakłada się odżywczo-regenerującą maskę, bogatą w substancje aktywne. Skuteczność ich wchłaniania w skórę zwiększa zastosowanie elektrycznych rękawic. Stymulują one również mikrokrążenie i zapewniają uczucie relaksu. Skóra stóp poddawana jest także dokładnemu oczyszczeniu i wygładzeniu za pomocą frezarki do pięt.

Kolejnym etapem jest skrócenie i opiłowanie paznokci, a także odsunięcie i wycięcie skórek. Dopełnienie zabiegu stanowi relaksujący masaż stóp. Pedicure SPA wykonywany jest przy użyciu profesjonalnych kosmetyków naturalnego pochodzenia toskańskiej firmy Cuccio.

Częstotliwość: Zabieg jednorazowy lub seria czterech zabiegów w dwudziestodniowych odstępach
Czas trwania: 120 min
Cena: 140 zł

Zabieg Remedy Foot Therapy

Jest to terapia dla stóp na bazie propolisu – naturalnej substancji o działaniu naprawczym, gojącym i przeciwzapalnym.

Wskazania:

Specjalistyczna pielęgnacja stóp, zmiany patologiczne związane ze stopą cukrzycową, przesuszona, szorstka i popękana skóra stóp, skóra stóp potrzebująca regeneracji i odżywienia, profilaktyka przeciwdrobnoustrojowa.

Cel:

Regeneracja, wzmocnienie i odżywienie skóry stóp, nawilżenie, zmiękczenie i wygładzenie naskórka, poprawa funkcji barierowych i naprawczych skóry, przyspieszenie gojenia się ran, ochrona przed infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

Częstotliwość: Zabieg jednorazowy lub seria sześciu zabiegów w siedmiodniowych odstępach
Czas trwania: + 30 min (do pedicure)
Cena: + 60 zł (do pedicure)

Zabieg Foot Regeneration

Jest to kuracja o właściwościach regeneracyjnych, podnosząca odporność przeciwdrobnoustrojową.

Wskazania:

Pielęgnacja przesuszonej skóry stóp i szorstkiego naskórka, głębokie pęknięcia skóry stóp, nawracające infekcje bakteryjne i grzybicze.

Cel:

Regeneracja, wzmocnienie i odżywienie skóry stóp, nawilżenie, zmiękczenie i wygładzenie naskórka, zapobieganie powstawaniu zrogowaceń, przyspieszenie gojenia się ran spowodowanych głębokimi pęknięciami skóry, zapobieganie infekcjom bakteryjnym i grzybiczym.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach, nowotwory.

Częstotliwość: Zabieg jednorazowy lub seria sześciu zabiegów w siedmiodniowych odstępach
Czas trwania: + 30 min (do pedicure)
Cena: + 80 zł (do pedicure)

Salon fryzjersko-kosmetyczny

ul. Wileńska 21
(przy targowisku LSM)
20-603 Lublin

poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 15:00

+48 81 525 11 81

kontakt@salonanette.pl

Copyright © Salon AnetteProjekt i wykonanie   WGB-Group

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.