Zabiegi kosmetyczne

Depilacja

Depilacja woskiem stanowi szybką i skuteczną metodę usuwania zbędnego owłosienia. Sprawdzi się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

Polega na mechanicznym usunięciu włosków przy użyciu podgrzanego wosku. Jej efektami można się cieszyć przez długi czas, ponieważ włoski usuwane są wraz z cebulkami, a odbudowa ich korzeni trwa nawet do kilku tygodni.

Skóra bezpośrednio po zabiegu jest niesamowicie gładka, a odrastające włoski stają się coraz słabsze i delikatniejsze.

W naszej ofercie znajduje się zarówno depilacja paskowa, jak również depilacja bezpaskowa.

Czas trwania: 15-60 min
Cena: od 20 zł

Depilacja paskowa

Depilacja paskowa polega na rozprowadzeniu na skórze miękkiego wosku, a następnie przyklejeniu do niego flizelinowych pasków i oderwaniu ich energicznym ruchem od skóry.

Jest metodą szybką i dokładną. Stosuje się ją przy pozbywaniu się owłosienia z mniej wrażliwych części ciała, czyli rąk, nóg, pleców czy pośladków.

Depilacja bezpaskowa

Depilacja bezpaskowa wykonywana jest przy użyciu twardego wosku, który po zastygnięciu usuwa się z powierzchni skóry w całości razem z włoskami.

Stosuje się przy pozbywaniu się owłosienia z okolic najbardziej wrażliwych i trudno dostępnych, czyli górnej wargi, brwi czy bikini.

Podczas depilacji bezpaskowej wosk nie przywiera do skóry, a wyłącznie do włosków, dzięki czemu poziom odczuwanego dyskomfortu jest znacznie niższy.

Depilacja laserowa to innowacyjna metoda usuwania owłosienia w 100% laserem VECTUSTM.

Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia (golenie, wosk itp.) nie tylko wiąże się z odrastaniem włosów, ale również z ryzykiem ich wrastania oraz przebarwień i reakcji alergicznych.

Epilacja laserem diodowym Vectus™ jest skuteczna, trwała i bezpieczna. Rożni się od innych metod tym, że owłosienie jest usuwane w 100% na całe życie.

Zabieg jest szybki, komfortowy i mało bolesny.

Czas trwania: 15-120 min
Cena: od 150 zł

Salon fryzjersko-kosmetyczny

ul. Wileńska 21
(przy targowisku LSM)
20-603 Lublin

poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 15:00

+48 81 525 11 81

kontakt@salonanette.pl

Copyright © Salon AnetteProjekt i wykonanie   WGB-Group

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.